فراخوان اقامت هنری – پاییز و زمستان ۹۸

رزیدنسی یا اقامت هنری امکانی مناسب برای هنرمندان، نویسندگان، شاعران، محققان و نیز هنرآموزان جوان سراسر ایران است تا بتوانند برای مدتی در کنار دیگر هنرمندان فرصتی برای اقامت و کار کردن داشته باشند. هدف خانه هنر آریا از فراهم آوردن محل  اقامت و کارگاه برای هنرمندان بسط امکان گفتگو، ایجاد امکان فعالیت‌های بینارشته‌ای، توسعه امر جابجایی در کشور و نیز ایجاد تعامل بین هنرمندان در مدت زمان اقامتشان در این محیط است. تلاش خانه هنر آریا بر ایجاد فضایی است که هنرمندان بتوانند در آن با جامعه هنری بیشتر در ارتباط قرار گرفته و از زمان اقامت خود بیشترین بهره رادر جهت پیشبرد فعالیت خود ببرند.

خانه هنر آریا هم‌اکنون از تمامی علاقمندان شرکت در برنامه رزیدنسی برای ثبت‌نام دعوت به‌عمل می‌آورد. حداقل زمان رزیدنسی دو هفته خواهد بود و هنرمندان در صورت تمایل می‌توانند از نظرات اساتید هنری و راهنمایی آنان برای فعالیت و پروژه هنری خود بهره گیرند. زمان و مدت حضور در برنامه براساس خواسته شرکت‌کنندگان خواهد بود و در صورت انتخاب توسط هیئت مدیره رزیدنسی، هماهنگی‌های لازم با اشخاص صورت خواهد گرفت. این نتایج از طریق ایمیل به متقاضیان اعلام می‌گردد.

برای ثبت‌نام لطفا رزومه، پروپوزال  یا دلیل تمایل به شرکت در رزیدنسی، زمان و مدت مورد نظر برای حضور در رزیدنسی و نیز حداقل پنج نمونه کار از آثار قبلی خود را برای ما از طریق ایمیل ارسال کنید.

مهلت ثبت‌نام:
پانزدهم مهرماه نود و هشت

برای اطلاع از هزینه‌ها و یا کسب هرگونه اطلاعات بیشتر با ما از طریق ایمیل در تماس باشید:

[email protected]